Zoznam pracovísk Slovenskej pošty, a.s., kde je možné do 30.6.2016 požiadať o prevod cenných papierov na štát:

Bratislavský kraj

 

Bratislava 1

Námestie SNP 34

Po-Pi 7.00 - 20.00

 

Bratislava 4

Karloveská 4

Po-Pi 8.00 - 19.00

 

Bratislava 5

Vlastenecké námestie 4

Po-Pi 8.00 - 19.00

 

Bratislava 2

Tomášikova 54

Po-Pi 7.00 - 14.00

 

Bratislava 15

Námestie slobody 6

Po-Pi 7.30 - 18.30

 

Bratislava 24

Mlynské nivy 31

Po-Pi 7.30 - 18.30

 

Bratislava 42

Saratovská 9

Po-Pi 7.00 - 18.30

 

Bratislava 216

Ivánska cesta 16

Po-Pi 8.00 - 13.30  14.00 - 20.00

 

Bratislava 35

Čachtická 25

Po-Pi 7.30 - 12.00  12.30 - 18.30

 

Bratislava 37

Jelšová 1

Po-Pi 8.00 - 19.00

 

Bratislava 36

Roľnícka 1/A

Po-Pi 8.00 - 13.00  13.30 - 18.00

 

Bratislava 59

Balkánska 102

Po, Ut, Štv, Pi

8.00 - 12.00  12.30 - 18.00

Str 8.00 - 12.00 13.00 - 19.00

 

Bratislava 48

Gbelská 25

Po-Pi 7.30 - 12.00  13.00 - 19.00

 

Bratislava 217

Cesta na Senec 2

Po-Pi 8.00 - 13.30  14.00 - 20.00

 

Dunajská Lužná

Nové Košariská 216

Po-Pi 8.00 - 12.30  13.00 - 18.00

 

Ivanka pri Dunaji

Štefánikova 14

Po-Pi 7.30 - 19.00

 

Malacky 1

Zámocká 8

Po-Pi 7.30 - 18.00

 

Pezinok 1

Holubyho 28

Po-Pi 8.00 - 19.00

 

Svätý Jur

Krajinská cesta 59

Po 8.00 - 12.30 13.00 - 17.00

Ut, Št, Pi 8.00 - 12.30 13.00 - 18.00

Str 8.00 - 12.30 13.00 - 19.00

 

Stupava

Hlavná ulica 44

Po, Str 8.00 - 13.00  13.30 - 19.00

Ut, Št, Pi 8.00 - 13.00 13.30 - 17.30

 

Modra 1

Dukelská 38

Po-Pi 7.30 - 17.30

 

Senec

Bratislavská 1

Po-Pi 7.30 - 19.00

 

Banskobystrický kraj

 

Banská Bystrica 8

Horná 77

Po-Pi 7.00 - 18.00

 

Banská Bystrica 4

Kyjevské námestie 6

Po, Pi 8.00 - 19.00

Ut, Str, Št 8.00 - 18.00

 

Banská Bystrica 1

Horná 1

Po-Pi 8.00 - 19.00

 

Banská Bystrica 5

Kalinčiakova 2

Po, Pi 8.00 - 19.00

Ut, Str, Št 8.00 - 18.00

 

Banská Bystrica 11

Rudohorská 27

Po-Pi 8.00 - 19.00

 

Banská Štiavnica 1

Kammerhofská 30

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Lučenec 1

Novohradská 4

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Rimavská Sobota 1

Jánošíkova 1

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Detva – Sídlisko

J. G. Tajovského 11

Po, Ut, Št 8.00 - 17.00

Str, Pi 8.00 - 18.00

 

Fiľakovo

Biskupská 2

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Hnúšťa 1

Rumunskej armády 194

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 16.00

Str 8.00 - 17.00

 

Hriňová

Partizánska 1378

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 16.30

Str 8.00 - 17.00

 

Krupina

Svätotrojičné námestie 1

Po, Ut, Št, Pi  8.30 - 11.30

Str  8.00 - 17.00

 

Kremnica 1

Zechenterova 326

Po, Št, Pi  8.00 - 11.30 12.30 - 16.30

Ut  8.00 - 11.30  12.30 - 16.00

Str  8.00 - 11.30  12.30 - 17.00

 

Poltár

Železničná 3

Po, Ut, Št, Pi  8.30 - 16.00

Str 8.30 - 17.00

 

Tornaľa

Poštová 1

Po, Ut, Št, Pi 8.30 - 16.00

Str 8.30 - 17.00

 

Žarnovica

A. Sládkoviča 12

Po-Pi 8.00 - 12.00  13.00 - 17.00

 

Žiar nad Hronom 1

Nám. Matice slovenskej 17

Po-Pi 8.00 - 18.30

 

Brezno 1

ul. Boženy Němcovej 29

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Veľký Krtíš

Nám. Škultétyho 1

Po-Pi 7.30 - 18.00

 

Zvolen 1

Sládkovičova 2

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Revúca 1

Železničná 23

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Trnavský kraj

 

Dunajská Streda 1

Hlavná ulica 351/11

Po-Pi 7.30 - 18.00

 

Trnava 1

Trojičné námestie 8

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Trnava 2

Dohnányho 17

Po-Pi 7.00 - 18.30

 

Trnava 8

Mozartova 1

Po-Pi 7.00 - 18.30

 

Hlohovec 1

SNP 15

Po-Pi 7.00 - 18.00

 

Galanta 1

Zoltána Kodálya 768

Po-Pi 7.30 - 18.00

So 8.00 - 11.00

 

Sereď 1

Poštová 1160

Po-Pi 8.00 - 17.30

 

Šamorín

Hlavná ulica 39

Po-Pi 7.30 - 18.00

 

Senica 1

Námestie Oslobodenia 13

Po, Ut, Št, Pi 7.00 - 17.30

Str 7.00 - 18.00

 

Skalica 1

Potočná 24

Po, Ut, Št, Pi 7.30 - 17.00

Str 7.30 - 18.00

 

Cífer

Nám. A. Hlinku 32

Po, Ut, Št, Pi

8.00 - 11.00  12.00 - 15.30

Str 8.00 - 11.00  12.00 - 17.00

 

Holíč 1

Námestie mieru 1

Po, Ut, Št, Pi 7.30 - 17.00

Str 7.30 - 18.00

 

Piešťany 1

Kukučínova 15

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Sládkovičovo

Fučíkova 436

Po-Pi 8.00 - 17.30

 

Leopoldov

Námestie sv. Ignáca 29

Po, Ut, Št, Pi

8.00 - 11.30  13.00 - 16.00

Str 8.00 - 11.30 13.00 - 18.00

 

Šaštín –Stráže 1

Štúrova 559

Po, Ut, Št, Pi

8.00 - 12.00  13.30 - 16.00

Str 8.00 - 12.00 13.30 - 18.00

Žilinský kraj

 

Žilina 1

Sládkovičova 169/14

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Žilina 8  Poštová 1

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Žilina 4

Juraja Závodského 116

Po, Ut, Št, Pi

8.30 - 11.30 13.00 - 16.00

Str 8.30 - 11.30  13.00 - 17.00

 

Žilina 2

Hviezdoslavova 3

Po-Pi 8.00 - 20.00

 

Martin 1

A. Kmeťa 11

Po-Pi 7.00 - 18.00

 

Martin 8

Lipová 31

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Liptovský Mikuláš 1

M. M. Hodžu 3

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Liptovský Hrádok 1

SNP 136

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Bytča 1

Eliáša Lániho 260/4

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Čadca 1

Námestie Slobody 101

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Dolný Kubín 1

Aleja Slobody 2203

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Ružomberok 1

A. Bernoláka 3

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Námestovo 1

Bernolákova 971/14

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Tvrdošín 1

Medvedzie 243

Po-Pi 8.00 - 17.30

 

Turčianske Teplice

Partizánska 16

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Vrútky

1.československej brigády 57  Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Trstená

Železničiarov 267

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Kysucké Nové Mesto 1  Belanského 2940/79a

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Turzovka

Stred 311

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Rajecké Teplice

Školská 25

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 16.30

Str 8.00 - 17.00

 

Nitriansky kraj

 

Topoľčany 1

Obchodná 1321/6

Po-Pi 7.00 - 18.00

 

Levice 1

Nám. Hrdinov 10/8

Po-Pi 7.30 - 18.00

 

Želiezovce

Nám. Sv. Jakuba 1

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 16.00

Str 8.00 - 17.00

 

Nitra 3

Štefánikova trieda 61

Po-Pi 9.00 - 19.00

 

Nitra 1

Svätoplukovo námestie 2

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Nitra 11

Jurkovičova 13

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Komárno 1

Damjanichova 3

Po-Pi 7.00 - 18.00

 

Nové Zámky 1

Hlavné námestie 9

Po-Pi 7.30 - 19.00

 

Hurbanovo 1

Komárňanská 100

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 16.00

Str 8.00 - 17.00

 

Zlaté Moravce 1

Nám. A. Hlinku 17

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Vráble

Hlavná 149

Po-Pi 7.30 - 17.30

 

Štúrovo 1

Hlavná 60

Po-Pi 7.30 - 18.00

 

Šurany 1

M. R. Štefánika 5

Po-Pi 7.30 - 17.30

 

Kolárovo

Kostolné nm. 3

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Šaľa 1  Štúrova 1

Po-Pi 7.30 - 17.30

 

Šahy  SNP 19

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 16.00

Str 8.00 - 17.00

 

Prešovský kraj

 

Prešov 5

Švábska 32

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Prešov 1

Masarykova 2

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Prešov 10

Volgogradska 7/A

Po-Pi 9.00 - 20.00

 

Prešov 6

Šebastovská 4

Po-Pi 7.30 - 17.00

 

Poprad 1

Mnoheľova 11

Po-Pi 7.00 - 18.00

 

Poprad 2

Wolkerova 479

Po-Pi 6.30 - 19.00

 

Levoča  Nám.

Majstra Pavla 42

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Vranov nad Topľou 1

Námestie slobody 1

Po-Pi 7.30 - 17.00

 

Sabinov

Prešovská 1

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Stropkov

Hlavná 1737

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Lipany nad Torysou

Krivianska 2

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Svit 1

Štúrova 86

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Snina 1

Študentská 1442

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Hanušovce nad Topľou  Slovenská 355

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 16.00

Str 8.00 - 17.00

 

Humenné 1

Nám. Slobody 19

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Bardejov 1

Dlhý rad 14

Po-Pi 7.00 - 18.00

 

Svidník

Stropkovská 633

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Kežmarok 1

Mučeníkov 2

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Stará Ľubovňa  Nám. gen. Štefánika 4

Po-Pi 7.00 - 17.00

 

Giraltovce  Hviezdoslavova 446  Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 16.00

Str 8.00 - 17.00

 

 

Trenčianky kraj

 

Považská Bystrica 1

Partizánska 1128/48

 Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Trenčín 5

Piešťanská 4

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Trenčín 1

Mierové námestie 21

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Prievidza 1

Námestie slobody 5

Po-Pi 7.00 - 18.30

 

Dubnica nad Váhom 1

Bratislavská 432

Po-Pi 8.00 - 17.00

So 8.00 - 9.00

 

Nové Mesto nad Váhom 1

J. Weisseho 17

Po-Pi 7.00 - 18.00

 

Bánovce nad Bebravou 1

Janka Jesenského 70/2

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Nováky

Nám. SNP 22

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Bojnice

A. Sládkoviča 6

Po-Pi 8.00 - 18.00

 

Stará Turá

Štefánikova 50

Po-Pi 7.30 - 17.30

 

Partizánske 1

Februárová 636

Po-Pi 7.30 - 18.00

 

Nová Dubnica

Trenčianska 16

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Púchov 1

Štefánikova 812/2

Po-Pi 8.00 - 17.30

 

Handlová

Námestie baníkov 22

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Myjava 1

Nám. M. R. Štefánika 563/10

Po, Ut, Št, Pi 7.30 - 17.00

Str 7.30 - 18.00

 

Lednické Rovne

Schreiberova 370

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 16.00

Str 8.00 - 17.00

 

Nemšová

Janka Palu 1

Po, Ut, Št, Pi 8.30 - 16.00

Str 8.30 - 17.00

 

Ilava

Mierové námestie 3

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 16.30

Str 8.00 - 17.00

 

Košický kraj

 

Košice 12

Spišské námestie 3

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Košice 22

Trieda arm. gen. L. Svobodu 12

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Košice 13

Americká trieda 1

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Košice 23

Cottbuská 36

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Košice 19

Trolejbusová 1

Po-Pi 9.00 - 21.00

 

Košice 11

Humenská 4

Po-Pi 7.00 - 19.00

So 7.00 - 11.00

 

Michalovce 1

Špitálska 1

Po-Pi 7.30 - 18.00

 

Veľké Kapušany

Istvána Doboa 4

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00

Str 8.00 - 11.30  13.00 - 17.00

 

Moldava nad Bodvou

Hlavná 61

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Spišská Nová Ves 1  Štefánikovo námestie 7

Po-Pi 7.00 - 19.00

 

Trebišov 1

M. R. Štefánika 1832

Po-Pi 7.00 - 17.30

 

Rožňava 1

Šafárikova 62

Po-Pi 7.00 - 17.30

 

Krompachy

Hlavná 1

Po-Pi 8.00 - 17.00

 

Kráľovský Chlmec 1

L. Kossutha 1270

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 12.00 12.30 - 16.00

Str 8.00 - 11.30 13.00 - 17.00

 

Sečovce

Nám. Sv.

Cyrila a Metoda 150

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 12.00  13.00 - 16.00

Str 8.00 - 11.30  13.00 - 17.00

 

Sobrance

Kpt. Nálepku 1

Po, Ut, Št, Pi 8.00 - 12.00  13.00 - 16.00

Str 8.00 - 11.30  13.00 - 17.00

 

2013 DLHOPIS, o.c.p., a.s., Trnavská cesta 100, 821 01 Bratislava  Tel.: +421 2 502 29 515   info@dlhopisocp.sk    www.dlhopisocp.sk